אוהל הוא חשיבות לאירוע - כסא דודמבצע אוהל לאבלים בלבד!
1500 ש"ח כולל מע"מ!

כסאות, שולחנות, תאורה, התקנה ופירוק כלול.
(לא כולל הובלה)
  עדיין בתוקף!
התקשר עכשיו: 050-8758755

דוא"ל: kisedavid@gmail.com


אוהל הוא חשיבות לאירוע

אדם בא לתערוכת קולקציות של ענף כזה או אחר, הוא בא לאירוע גיוס תורמים או כל אירוע אחר, כיצד הוא מגיע להחלטה להוציא את הארנק מהכיס, להוציא מארנק זה כסף ולתת אותו לאדם אחר בעבור דבר כלשהו? ובכן, על מנת שהרעיון והאפשרות הזאת תיכנס למחשבתו, קודם הוא צריך לקחת בחשבון להתקרב לדוכן שלך ובכלל להסתכל על המוצרים שלך, ולהיכן אדם פונה קודם? למקום שנראה לו החשוב ביותר!

גלוי וידוע לך, שוודאי לא תגייס תורמים או תמכור הרבה אם תביא אוהל לאירוע שלא מתאים לו אוהל בכלל או עם סוג אוהל שלא נכון לאירוע שלך, ואפילו אם תביא אוהל המתאים לאירוע שלך, ייתכן ולא תעשה בו את השימוש הנכון לאירוע שלך כי כל אוהל לאירוע יש לו את האירוע המתאים לו ואת הדרך הנכונה כיצד להשתמש בו על מנת לתת לאירוע שלך חשיבות וחן בעיני קהל היעד שלך, וכפי שהסברנו אתה מוכרח שיהיה לך חשיבות וחן.

לדוגמה אדם שעתה מכניס את רגליו לגני התערוכה שבו מתקיים כעין יריד גיוס תורמים לארגוני מלכ"ר, ורואה עשרות אוהלים לאירועים של ארגונים שונים, עיניו באופן מיידי יתמקדו באוהל שמשדר יותר חשיבות מאוהלים אחרים לאירועים, ואל האוהל הזה לבו ימשוך אותו ולא זאת בלבד, אלא אפילו אם כבר נכנס קהל היעד שלך לאוהל אירועים שלך, אם לא השתמשת ולקחת אוהל לאירוע שלך בדרך הנכונה ייתכן שכבר עם כניסתו לאוהל שלך אבדו כל הסיכויים שלך למכור לו משהו.

לעומת זאת אם לקחת אוהל לאירוע שלך שמתאים לאירוע שלך, והוא מקרין ומשדר חשיבות כראוי למטרה שלך ולקהל היעד שלך, מחמת שנכנסו לאוהל זה עם רושם ראשוני כבר של חברה בעלת חשיבות, כי לקחת אוהל לאירוע שלך שמחשיב את האירוע שלך, ומימלא נותן חשיבות לחברה שלך, לכן עם אוהלים נכונים לאירועים המתאימים להם לא רק שמוכרים יותר אלא שגם מייחצנים את החברה טוב יותר, וכאמור אדם שנכנס לאוהל שנראה חשוב ושמצא חן בעיניו, תמצא דרכו של ממונו מהכיס שלו לשלך קצר מאוד.

לכן על מנת לקחת אוהל לאירוע חשוב, באופן שהאוהל הזה לא יוריד מחשיבותו של האירוע אלא אדרבא יגרום לקהל שלך לקחת את האירוע שלך והמוצרים שלך יותר ברצינות, עליך להתייעץ עם חברת השכרת אוהלים המתמחה בתחום של השכרת אוהלים לאירועים מכל הסוגים, כל אוהל לאירוע זה עניין חשוב שצריך לתת לו מחשבה רבה ולא לזלזל בזה כלל, כי הצלחתך תלויה באיזה אוהל לאירועים תשתמש, כיצד תשתמש בו ועוד.
אוהל הוא חשיבות לאירועטיפים ועצות בהשכרת אוהל:
אוהל הוא חשיבות לאירוע
כיצד למכור ללקוח לפני שבכלל נכנס לאירוע שלך.
תקלות השכרת אוהלים ותרופות
כיצד להיזהר מתקלות נפוצות בהשכרת אוהלים .
10 יתרונות להשכרת אוהלים לאירועים
סיבות שלא חשבת עליהם להשכיר אוהל לאירוע שלך.
להתקיל משכיר אירועים
כיצד לעשות משא ומתן חכם ונכון.
 

טלפון: 050-875-875-5:  03-9098023 | E-mail:kisedavid@gmail.com
 
לייבסיטי - בניית אתרים