השכרת אוהל לאירוע שיווקימבצע אוהל לאבלים בלבד!
1500 ש"ח כולל מע"מ!

כסאות, שולחנות, תאורה, התקנה ופירוק כלול.
(לא כולל הובלה)
  עדיין בתוקף!
התקשר עכשיו: 050-8758755

דוא"ל: kisedavid@gmail.com


השכרת אוהל לאירוע שיווקי

לקחת אוהל לאירוע זה באופן כללי רעיון טוב, אך השכרת אוהל אירועים לא תמיד מתאים לכל אירוע, ובאירועים שיווקיים צריך להיזהר בזה ביותר. למה מתאים אוהל אירועים יותר ולמה פחות? אירוע שיווקי שעושים אותו בחוץ לפעמים לא משאיר ברירה למארגנים אלא להשכיר אוהל אירועים ראוי, אבל אינך חייב תמיד לקחת אוהל לאירוע שיווקי כי לפעמים, במיוחד בקיץ לא משתמשים באוהלים.

כמובן שכולנו מבינים כמה צריכים אוהלים לאירועים שעושים אותם מתחת לכיפת השמיים אבל ברשותך נחדש לך, שלא רק לאירועים תחת כיפת השמיים צריך אוהלי אירועים כי אם גם לאירועים בתוך מבנים, כי לא משכירים אוהל לאירוע רק להגנה מן השמש או מן הגשם אלא ממש כדי לשווק.

כן תדע! שלהשכיר אוהל לאירועים זה גם כדי לשווק את המוצר שלך! כי קודם כל האוהל מושך תשומת לב גדולה יותר בהיותו בולט וגדול יותר מסתם שולחן או אפילו עמדת קד"מ (אם משתמשים באוהל כראוי) בעיקר מחמת גודלו של האוהל. ועוד שישנם אירועים שלא יתאים להם שיווק טוב יותר מהאוהל כגון שיווק מיים בקיץ, או לשיווק מיני מוצרים שמיועדים לשימוש בתקרה או במקום סגור.

ונגלה נאות שפעמים ולא כדאי להשכיר אוהל לאירועים מסוימים, כגון שרוצים לשווק מספר גדול של מוצרים ואז האוהל בתערוכה כזאת או אחרת יגרום לחשיפה קטנה יותר של המוצרים שלך, וגם לפעמים השימוש באוהל מאוד לא נצרך או לא מתאים ולפעמים כדאי שלא להשכיר אוהל.

אנחנו ממליצים לסיכום להתייעץ עם מומחים לאירועי קד"מ וכן אפשר להתייעץ עם חברות השכרת אוהלים למיניהם (וגם עמנו) ולראות באמת מה הנכון ביותר עבורכם.


מעוניין להשכיר אוהל לאירוע כלשהו? אוהל לאירוע ברית? אוהל לאירוע בר מצווה? אוהל לאירוע של חתונה? אוהל לאירוע של קידום מכירות ושיווק? אנחנו מספקים את כל סוגי האוהלים לכל האירועים רק צור עמנו קשר לקבל פרטים נוספים.
שיווק
צור קשר היום!טיפים ועצות בהשכרת אוהל:
אוהל הוא חשיבות לאירוע
כיצד למכור ללקוח לפני שבכלל נכנס לאירוע שלך.
תקלות השכרת אוהלים ותרופות
כיצד להיזהר מתקלות נפוצות בהשכרת אוהלים .
10 יתרונות להשכרת אוהלים לאירועים
סיבות שלא חשבת עליהם להשכיר אוהל לאירוע שלך.
להתקיל משכיר אירועים
כיצד לעשות משא ומתן חכם ונכון.

 

מבצע השכרת אוהלים לאבלים

13/09/2011 21:57:00

המשך לקרוא »

אוהל קטן לאירועים

08/09/2011 21:19:00

המשך לקרוא »

השכרת אוהלים בצפון

11/09/2011 08:04:00

המשך לקרוא »

אוהל לאירוע שיווקי

14/01/2012 21:11:00
לאילו אירועים כדאי לקחת אוהל ולמה אוהל לאירוע שיווקי זה רעון טוב כל כל ומתי זה לא רעיון טוב כל כך
המשך לקרוא »

טלפון: 050-875-875-5:  03-9098023 | E-mail:kisedavid@gmail.com
 
לייבסיטי - בניית אתרים