הקמת במות | הקמת במה לארועיםמבצע אוהל לאבלים בלבד!
1500 ש"ח כולל מע"מ!

כסאות, שולחנות, תאורה, התקנה ופירוק כלול.
(לא כולל הובלה)
  עדיין בתוקף!
התקשר עכשיו: 050-8758755

דוא"ל: kisedavid@gmail.com


הקמת במות לארועים

אנחנו נותנים שירותי הקמת במות לכל אירוע וארגון.
הקמת במות  (הכונה לארועים) לאירוע הפרטי שלכם
 
הצורך בבמות לאירועים הוא ברור, במה מגביהה את התצוגה לקהל, ומאפשרת חוויה מסודרת וקולחת יותר, במה גם מסייעת לבטיחות באתר כאשר ישנה הפרדת גבהים בין הקהל למופעים על הבמה. לכן כשאתם עורכים אירוע קטן, בחצר של ביתכם, או אירוע גדול יותר שבהפקתו יש לקחת בחשבון מערכות הגברה ומרחב שיספיק לתמוך בקבוצה של כמה אנשים. כדאי מאד לבדוק האם במה טובה תגדיל את ההנאה מהאירוע, תאפשר לכמה שיותר אנשים לראותו ללא הסתרות מאחרים, תשפר את איכות האנרגיה המועברת מהבמה לקהל ובחזרה ותנגיש את החוויה, אם התשובה היא כן, אז כדאי לכם לבחור בחברה מקצועית של הקמת במות חברה וותיקה בענף הקמת הבמות ויחד לתכנן הקמת במה לתפארת שגם קל לפרק בתום האירוע מבלי להותיר עקבות בשטח.
 
טיפים לקבלת במה המתאימה לצרכים שלכם  הקמת במות לארועים
 
-          במה מתאימה צריכה להתאים בדיוק להפעלות המתוכננות עליה, כך אם אתם מתכננים מופע מוסיקלי יש לדעת איזה ציוד יועמס על הבמה, עד חישוב המספר המירבי של משקל, כולל אנשים שיהיו על הבמה בכול רגע.
-          כדאי לבדוק אם השטח עליו מתוכננת לקום הבמה תומך ויכול להכילה, בדקו ממה מורכבים פני השטח, האם הקרקע מיושרת ויציבה, האם ישנו מקור חשמלי בסביבה וכדומה
-          כשפונים אל חברת הקמת במות אתם צריכים להיות בטוחים באיכות הפיקוח, העובדים והחומרים, במה חייבת להיות יציבה ובטיחותית כול העת ולשם כך יש צורך בתכנון הנדסי מתאים, ובצות מומחים בהקמת פיגומים, ועל מנת שהעבודה אכן תוכיח את עצמה יש לבחור בחברה שעושה שימוש בפיגומים ומחברים איכותיים בלבד. בדקו מה המוניטין של החברה, באילו סוגי במות היא מתמחה, אילו תהליכי בטיחות מובטחים לכם וכדומה.
-          את תכנון הבמה כדאי שיבצע מהנדס מטעם החברה המומחית בהקמת הבמות, אך עליכם לסייע בהסבר על הצרכים לשמה במה מוקמת, לדוגמא תוכלו לקבל במה בטיחותית למשעי- אך אם זווית ההבטה אליה, והגובה שלה לא הובררו אז לצופים יכולה להגרם עוגמת נפש מתנאי צפייה בלתי סבירים, לכן אנו ממליצים לעבור על התכנון יחד עם המהנדס.
-          בדקו בין חברות שונות, מקומיות או ארציות, את טווחי העלויות לפי סוג הבמה הדרוש לכם, בדקו כיצד החברה מבטחת אתכם מפני התמוטטות, והאם צוות עובדיה קבוע ומומחה בבניית במות, ואם בהקמת הבמה יהיה נוכח מפקח מנהל עבודה.
במה על רמה
חשוב לנו לחזור על כך- במה היא מבנה ככול מבנה, לכן יש צורך לתכננה ולהוציא אותה לפועל באופן מקצועי בלבד, ולהקפיד על פניה לחברת הקמת במות מקצועית ומוכרת, שגם עובדיה עברו הכשרות מוכרות וצברו ידע וניסיון בעבודה בשטח. זאת כדי שתבטיחו לעצמכם אירוע עוצמתי, מרגש, ונוח ונעים לצפייה עבור הקהל שלכם.


טלפון: 050-875-875-5:  03-9098023 | E-mail:kisedavid@gmail.com
 
לייבסיטי - בניית אתרים