השכרת אוהל לאבליםמבצע אוהל לאבלים בלבד!
1500 ש"ח כולל מע"מ!

כסאות, שולחנות, תאורה, התקנה ופירוק כלול.
(לא כולל הובלה)
  עדיין בתוקף!
התקשר עכשיו: 050-8758755

דוא"ל: kisedavid@gmail.com


השכרת אוהל לאבלים

אוהל אבלים או סוכת אבלים בדרך המשתלמת ביותר במרכז הארץ אפשר להשיג רק דרך כסא דוד ועכשיו מבצע חדש ! בקצרה אנחנו יכולים לתת פתרון שלם במחיר המתחרה ביותר.

השכרת אוהל לאבלים ליצירת התנאים המתאימים לניחום אבלים

 

מוות של אדם אהוב קרוב הוא מהלומה נוראית המשבשת לגמרי את שגרת חיינו, אנו נותרים תמיד חסרי מילים מול המוות, נטושים, וגעגועים גדולים לאדם הנפטר מייסרים אותנו. טכסי אבלות נועדו על מנת להעניק לנו עוגן בחיים מול האבל הגדול בו אנו שרויים, ומנהגים אלו מציעים נחמה גדולה בהסרת תהליך האבלות ובמגע שלנו עם האבלים האחרים מהחוג הרחב. אחד מהפרטים החוזרים בטכסי האבלות הוא הצורך בהקמת חלל מוסדר למתאבלים ורבים נוהגים להקים אוהל אבלות לקבלת המנחמים השונים. אוהל אבלות יוצר חלל מובדל מהבית, ושומר על פרטיות המשפחה, כאשר הוא מאובזר בכול התנאים להבטיח שהייה נוחה לאורחים הפוקדים אותו. ניתן מעט טיפים חשובים לסיוע המצב של השכרת אוהל לאבלים.


טיפים לבחירת אוהל האבלים המתאים
 
 • ראשית כדאי שאת מערכת השיקולים להקמת מתחם אבלות יש לעשות בדעת צלולה ככול האפשר, לכן אם אתם בסערת רגשות חריפה מומלץ להפנות את הטיפול בנושא לבן משפחה מקורב ואמין שיכוך לשאת במטלה זו.
   
 • מומלץ להתייחס למספר האבלים הצפוי לפקוד את האוהל, ולבקש אוהל שמתאים לאכלס אותם. לא כולם מגיעים יחדבמהלך שבעת ימי האבל, ולכן לא צריך לבחור את האוהל הגדול ביותר.
   
 • מומלץ לבדוק את השטח המוקצה לאוהל- בדשא שבבניין המשותף, בחניה או בחצר, לבדוק שהוא מתאים לתמוך באוהל, שפני השטח ישרים ונקיים, ושמידותיו מתאימות לקליטת האוהל.
   
 • חברות השכרת אוהל לאבלים שונות מציעות אבזור נוסף מלבד האוהל והכסאות, אבזור זה כולל פוטונים לישיבה נמוכה ואף לשכיבה, יריעה לכיסוי פני השטח ויצירת רצפה זמנית, כיסאות שונים, שולחנות, ואמצעי חימום וקירור בהתאם למועד השבעה בעונות השנה, בנוסף מומלץ להזמין ציוד הגברה פשוט כמו מגבר ומיקרופון שישרתו נשיאת דברים בהם- זכרונות, תפילות וכדומה.
   
 • כדאי להתקשר עם בית הכנסת שלכם או הסמוך למקום מיגוריכם על מנת לקבל סעד דתי מתאים, כמו ספרי תורה ותנ''ך באוהל, כיפות, ואף הנחייה דתית אומנית.
   
לקום מחדש על הרגליים
אחת החובות הקשות שנגזרות מתקופת האבל היא הקימה ממנה, החובה לשוב לחיי שגרה פוריים ומחוייבים לאחר תום תקופת האבל, זהו צעד קשה ביותר רגשית משום שאובדדנו לא נעלם ולהיפך בתקופת השיבה לשגרה הראשונית הוא מוחש מתמיד. יחד עם זאת חובתנו למשפחתנו, ואף לנפטר לשוב לחיי פעילות רגילים. דווקא סוכת אבלים שהיא מבנה זמני מצליחה להעביר את זמניות תקופת האבלות ומאפשרת מעבר בריא יותר מהאבלת באוהל האבלים, להתמודדות הפרטית הכואבת בבית עם החזרה לשגרה. השכרת אוהל לאבלים היא אפשרות קלה ונפוצה והחברות בתחום אמונות על הגשת השירות באופן רגיש ומתחשב במעמד.

מבצע מיוחד לאבלים ל"ע

טלפון: 050-875-875-5:  03-9098023 | E-mail:kisedavid@gmail.com
 
לייבסיטי - בניית אתרים