השכרת כסאות | כסא דודמבצע אוהל לאבלים בלבד!
1500 ש"ח כולל מע"מ!

כסאות, שולחנות, תאורה, התקנה ופירוק כלול.
(לא כולל הובלה)
  עדיין בתוקף!
התקשר עכשיו: 050-8758755

דוא"ל: kisedavid@gmail.com


השכרת כסאות

כסאות להשכרה ניתן להשיג אצלנו - כסא דוד! ברשותנו מלאי גדול מאוד של כסאות להשכרה שרק מחכים לכם שתתקשרו ותבצעו השכרת כסאות - אנחנו עבדנו עם גופים גדולים ואף עם מוסדות ממשלתיים שהצטרכנו לנו לעניין השכרת כסאות ועוד כפי שניתן לראות בתיק עבודות שלנו (לחץ על הקישור לראות בחלון חדש). השכרת כסאות

תיק עבודות מרשים של השכרת כסאות - לחץ כאן לראות תיעודים מרהיבים של הפרוייקטים שלנו. יש לנו ניסיון רב מאוד בתחום השכרת כסאות למוסדות ציבוריים וחינוכיים, חברות גדולות ועוד.

תשאיר פרטיך ונחזור אליך בהקדם


איך לבחור חברת השכרת כסאות?

בוודאי שאינך מחזיק במחסן שלך מאגר כסאות גדול לשעת צורך ולכן אתה צריך כסאות להשכרה ובידינו לעזור לך בעניין זה, כמובן שלכתחילה צריך להכיר עם מי אתם מתכוונים לעבוד והדרך הטובה ביותר לבחון חברת השכרת כסאות זה על ידי לקוחותיה, בנוסף אנחנו מייעצים לכם שתבחרו חברה שמטפלת בכל צרכי האירוע שלכם אם אתם צריכים גם אוהלים להשכרה למשל אז תשאלו את החברה אם היא עושה גם השכרת אוהלים.

מחיר השכרת כסאות

מטרת ההשכרה
100 כסאות
250 כסאות 500 כסאות יותר
מחיר השכרת כסאות לאירועים
       
מחיר השכרת כסאות למסיבות        
מחיר השכרת כסאות לסוכת אבלים ואזכרות        
מחיר השכרת כסאות לכנסים        
מחיר השכרת כיסאות לארועים ביתיים        
הערה: כרגע אינינו מפרסמים מחירים, ניתן ליצור עמנו קשר (פרטים למעלה) לקבל הצעת מחיר.

כסאות ואוהלים:

לא עלינו ולא על אף אחד מישראל שצריכים לארגן אוהל אבלים ומשכירים אוהלים לאבלים מחברה מתאימה (כמו כסא דוד) לא תמיד תמצאו אצל חברה זאת גם פתרונות ישיבה אבל כסא דוד מציעה אוהלים להשכרה ובנוסף פתרונות ישיבה מלאים ואפילו למאות אנשים (הכל בהתאם כמובן) לכן אנחנו מבין החברות הטובות ביותר בארץ לאוהלים וכסאות מכיוון שבידינו פתרונות שלמים לכל אירוע אולי.

להשכיר אוהל זה לא דבר פשוט כל כך ותמיד נלווה לזה ההשכרה של ציוד לאירועים כמו כלי אוכל וכדומה ובמיוחד הכסאות שצריך להשכיר שזה העיקר מבלעדי זה אין אירוע כלל. ומלבד הנוחות הגדולה שאתה משכיר את הכסאות יחד עם אוהל מוכן כלומר שכל מה שאתה צריך מגיע לך עם חברה אחת מאורגנת בוודאי גם שמבחינת העלות יהיה לך יותר זול ומשתלם להשכיר אוהלים וכסאות מחברה אחת כמונו למשל.

רעיון עסקי

בין לקוחותינו: עמי פיקס חילוץ שטח
מחזיק חברה עם סניפים רבים? ההשכרה של הכסאות שלנו יכולה לעניין גם אותך! כי הכסאות שאתה צריך בכל סניף אמנם לא רבים אבל יש לך כמה וכמה סניפים ולכן תצטרך פתרונות ישיבה מתאימים ואמנם זה נראה יותר הגיוני לקנות ולא להשכיר אבל לא תמיד כך הוא המצב וגם הרבה פעמים בעסקים מסוימים לא שווה כל כך לקנות בגלל התחלופה הגבוהה וכדומה ובכל מקרה רק רצינו להציע את הרעיון הזה שהרבה חברות יכולות להשתמש בו לטובה כמובן.

 

טלפון: 050-875-875-5:  03-9098023 | E-mail:kisedavid@gmail.com
 
לייבסיטי - בניית אתרים