השכרת ציוד לאירועים - כסא דודמבצע אוהל לאבלים בלבד!
1500 ש"ח כולל מע"מ!

כסאות, שולחנות, תאורה, התקנה ופירוק כלול.
(לא כולל הובלה)
  עדיין בתוקף!
התקשר עכשיו: 050-8758755

דוא"ל: kisedavid@gmail.com


השכרת ציוד לאירועים

השכרת ציוד לאירועים במבחר שמתאים לאירוע שלכם
 
בעיצוב אירוע ישנם משתנים רבים בהתאם לרוח ומטרת האירוע, זה יכול להיות אירוע חברתי לעובדים, או אירוע חגיגי ומשמח לבני המשפחה, כמו חתונה בטבע וכדומה, ולהבדיל אלף הבדלות זה גם יכולה להיות סוכת אבלים שיש לפתוח במהירות ולצייד בתנאים מכבדים ונוחים לקבלת האבלים. בנוסף תמיד יש לקחת בחשבון את תנאי השטח בו יערך האירוע, כאשר הדרישה לציוד לאירועים באתר מיוחד בטבע שונה מהדרישה לציוד באתר בעיר הסמוך לתשתיות תומכות כמו חשמל, מים, ומחסה אחר. לכן על מנת לקבל המירב באפשרויות הציוד לאירועים, כדאי לפנות אל חברה מנוסה שמחזיקה מגוון של ציוד למטרות שונות ובאיכויות שונות, ויכולה להציע השכרת ציוד לאירועים לאירוע שלכם, לפי טעמכם האסתטי, ולפי מספר האורחים ופונקצית ההתקהלות.
 
כול מה שצריך ועוד

חברה טובה של השכרת ציוד לאירועים תוכל להציע לכם פריטים שונים שאפשר לחלקם לשלוש קבוצות, קבוצה של ציוד לוגיסטי הכרחי כמו גנרטורים, מכלי מים, וכדומה, קבוצה שמרכיבה את מתקני האירוע כמו כיסאות ושולחנות, עמדות שונות, אוהלים, במות וכדומה, וקבוצה אחרת שהיא התרומה לאסתטיקה ולאווירה באירוע וכוללת דקורציה מוארת, פוטונים ופינוקים שונים. על מנת ליצור לכם את האירוע המדויק ביותר כדאי להכיר את הקטגוריות השונות ואת הפריטים השונים בכול קטגוריה, ולהתאים לכם את הציוד לציפיות מהאירוע. חברת השכרת ציוד לאירועים תוכל לעבוד איתכם על הקונספט של האירוע ולהתאים יחד איתכם את הציוד המתאים לפי תקציבכם, כמות האורחים, תנאי השטח, ואופי האירוע הרצוי.
 
אירוע מצויד להפליא

חברת השכרת ציוד לאירועים תספק לכם לאחר גיבוש הקונספט ובחירת הפריטים וכמותם, את כול הציוד עד ליעד הנבחר, יער קרוב לירושלים, או מצפה בצפון, ארוחה חגיגית באמצע המדבר הלא נגוע, להיכן שתרצו יגיעו משאיות החברה עם הציוד עליו הוחלט, ובזמן קצר יפרקו כול הפריטים מהמשאיות ויותקנו בשטח, בטוחים ומזמינים. החברה גם תפרק את המתקנים ותאסוף בגמר האירוע את הציוד חזרה אל המשאיות כך שבשטח לא ישארו עדויות למבצע. בבחירת חברת השכרת ציוד לאירועים  שלה קטלוג פריטים עשיר, יכולות שינוע והתקנה מקצועיות, וגישה מעודכנת ואופנתית לאירועים- תזכו בחוויה מיוחדת בדיוק לפי מידתכם, ובאירוע מכובד ואסתטי
ברשותנו מגוון ציוד רחב לכל סוגי אירועים כי השכרת ציוד לאירועים איכותיים עושים רק אצל כסא דוד.

טלפון: 050-875-875-5:  03-9098023 | E-mail:kisedavid@gmail.com
 
לייבסיטי - בניית אתרים