להתקיל משכיר אוהלים | כסא דוד השכרת אוהליםמבצע אוהל לאבלים בלבד!
1500 ש"ח כולל מע"מ!

כסאות, שולחנות, תאורה, התקנה ופירוק כלול.
(לא כולל הובלה)
  עדיין בתוקף!
התקשר עכשיו: 050-8758755

דוא"ל: kisedavid@gmail.com


להתקיל משכיר אוהלים

חברת השכרת אוהלים תיתן לך לדבר עם מומחה אמיתי להשכרת אוהלים בבואך להשכיר אוהל או אוהלים לאירוע שאתה רוצה לארגן או ל"ע בתור אוהל אבלים, אדם זה הוא בדרך כלל בעל החברה וגם אם לא, בכל מקרה הוא מבין ויודע כל פרט בהתקנת אוהלים בפרט ובתחום השכרת האוהלים בכלל. מכאן תבין שכדי להתמקח איתו וכדי להתקיל משכיר אוהלים כראוי עליך להבין בהקמת אוהלים ובהתקנתם כדי שתוכל להוריד לו את המחיר להשכרת אוהל ושלא ירשים אותך עם נתונים שאין מה להתרשם מהם. להתקיל משכיר אוהלים

זה חשוב מאוד שתהיה מבין בהתקנת אוהלים כי חברות השכרת אוהלים לאור היתרון שיש להם על הלקוח, יכולים לתת לו מחיר גבוה מדי שללקוח זה ייראה מחיר סביר. למה לך לשלם יותר על השכרת אוהלים? הרי יש חברות רבות בשוק שנותנים אוהלים להשכרה ועם התמקחות נכונה באפשרותך להתקיל כל משכיר אוהלים ולחסוך עשרות אחוזים אולי מהמחיר.

הזמנה של השכרת אוהלים עושים עד כשבועיים מקודם לאירוע, ויום לפני האירוע, מגיעים המתקינים של האוהל (בדרך כלל שני מתקינים או שלשה) להתקין אותו ולהקימו. האוהלים בגודלם מגיעים עד ל- 1900 מ"ר ויותר ובדרך כלל באפשרות החברה להשיג להזמנות מיוחדות גם אוהלים גדולים יותר להשכרה.

שאתה בא להשכיר אוהלים לאירועים עליך לדעת מה החלקים השונים של האוהל על מנת לדעת לדבר עם המשכיר אוהלים ולדעת כיצד להתמקח איתו אם יש לו חלקים פחות טובים לדוגמה. ראשית יש את שלד המתכת המורכבים עם ברגים או ע"י השחלה ולשלד יתדות הנתקעות באדמה. יריעות האוהל צריכות להיות לטעמכם אם זה אירוע מסחרי או תדמיתי ונכון לשאול ולבדוק לגבי מספר החלונות והדלתות של היריעות כי חברות השכרת אוהלים לא מפרטות זאת תמיד. ולבסוף חבלים הנצרכים לאוהל וכדאי לבקש פירוט לגבי כל חלק לראות שהכול לטעמכם ולפעמים אפשר לבקש חלקים שונים כמו יריעות אוהל עם יותר חלונות וכדומה.

השכרת אוהלים מתאימה לאירועים רבים כגון מסיבות, אירועי קיץ, אירועי חורף, אבלות ל"ע, כנסים, אירועי תדמית, תערוכות ואפילו חתונות ועוד.

איך אני משתמש במידע הזה? נרחיב זאת במאמר אחר בלי נדר רק עצם הידיעה של הדברים הללו כבר מכוונת אותך להשכרת אוהלים בצורה נבונה וחכמה יותר וודאי כבר תמצא בעצמך כמה דרכים להשתמש במידע הזה כדי להוזיל את ההשכרה שלך, בהצלחה.

אנחנו משרתים בתחום השכרת אוהלים בכל הארץ אך בעיקר השכרת אוהלים בפתח תקווה, בני ברק, רמת גן, תל אביב כו' וכן אנחנו מספקים גם שירותים משלימים עם השכרת אוהלים כגון: ציוד לאירועים, השכרת כסאות ועוד.

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

טלפון: 050-875-875-5:  03-9098023 | E-mail:kisedavid@gmail.com
 
לייבסיטי - בניית אתרים