סוכת אבלים | כסא דוד השכרת אוהלים והשכרת סוכת אבליםמבצע אוהל לאבלים בלבד!
1500 ש"ח כולל מע"מ!

כסאות, שולחנות, תאורה, התקנה ופירוק כלול.
(לא כולל הובלה)
  עדיין בתוקף!
התקשר עכשיו: 050-8758755

דוא"ל: kisedavid@gmail.com


סוכת אבלים

צריכת סוכת אבלים? כסא דוד השכרת אוהלים היא החברה בעלת הניסיון הגדול בארץ אולי ובידינו אולי מאות פרויקטים ועבודות שעשינו עם אבלים בהתקנת סוכות אבלים לפי דרישת הלקוח, ואין חכם יותר לעשות מלהשכיר סוכת אבלים דווקא מחברה בעלת ניסיון עשיר כמונו,
 בהתקנה, עבודה, השכרה ומתן שירותים משלמים לסוכת אבלים כבר שנים רבות לכל חלקי הארץ כמעט.

סוכת אבלים צריך מהיום למחר לא עלינו ולפיכך אתם חייבים עבודה זריזה ומהירה ללא כל עיכובים! ברשותנו כבר מאגר של סוכות אבלים ואוהלים לאבלים המוכנים להשכרה לכל דורש מכל מקום בארץ ובידינו צוות מיומן ומהיר במיוחד לעשות את העבודה האיכותית ביותר בזמן הקצר ביותר למי שבאמת צריך עבודה זריזה -אבלים.

בסוכת אבלים צריך להישאר זמן רב ולפעמים צפוץ מאוד, מלבד זאת שעורכים בסוכות האבלים שיעורי תורה ותפילות וברכות ואין זה מן הראוי לעשות זאת באוהל או סוכת אבלים לא איכותית ולא מכובדת - לכן אנחנו תמיד דואגים לשמור על איכות אוהלים גבוהה שלא יבושו לקוחותינו בסוכה שלהם.

הצער שיש לאבל שבא להשכיר סוכת אבלים מספיק גדול גם מבלי שייקבל שירות לא אדיב ואף לא מקצועי, שמתקרים לכסא דוד לא צריך לדאוג מכל זה כי אנחנו עובדים בתור חברת השכרת אוהלים כבר זמן רב מאוד (שנים), והדרך שלנו תמיד הייתה שרות אדיב עם חיוך ובמיוחד כאשר עובדים עם אבלים יש לנהוג ברגישות יתרה.

מחיר סוכת אבלים יכול להיות גבוה מאוד אצל חברות המשכירות סוכת אבלים בחוסר אתיקה, אבל כסא דוד דוגלת תמיד בהגינות ובמחירים סבירים ולכן אנו נותנים מחירים ללא שום תחרות! ולא תמצאו אולי לעולם את הסוכת אבלים שאתם רוצים עם מחיר טוב יותר משלנו רק תתקשר עכשיו ותקבל הצעת מחיר במקום.

אתה דואגים שלא תזכו להזמין דרכנו סוכת אבלים כיוון שאתם מתגוררים באיזורים מרוחקים? תפסיקו לדאוג כי אנחנו נותנים שרות לכל חלקי הארץ כמעט ואתם יכולים להזמין אפילו מהיום למחר לפעמים אף על פי שאתם דרים במקום רחוק מהמרכז.

יתרון מיוחד שיש לנו על מתחרים שלנו הוא שאנחנו לא נותנים לכם רק סוכת אבלים אלא ברשותנו אפשרות לספק פתרונות לאבלים המשלימים את האוהל כגון כסאות קלאב 2 פלאסטיק ואחרים, גופי חימום ומאווררים, שולחנות וכסאות ועוד רק תשאלו ותמצאו שתוכלו להזמין דרכנו סוכות אבלים עם כל מה שצריך עבורם.

היתרונות שלנו בקצרה:

  • סוכת אבלים עם מחיר ללא תחרות!.
  • ניסיון גדול עם סוכות אבלים.
  • איכות אוהלי אבלים גבוהה.
  • שרות אדיב.
  • שרות לכל חלקי הארץ.
  • פתרונות לאבלים מלבד סוכה.

טלפון: 050-875-875-5:  03-9098023 | E-mail:kisedavid@gmail.com
 
לייבסיטי - בניית אתרים