תקלות השכרת אוהלים ותרופות | כסא דודמבצע אוהל לאבלים בלבד!
1500 ש"ח כולל מע"מ!

כסאות, שולחנות, תאורה, התקנה ופירוק כלול.
(לא כולל הובלה)
  עדיין בתוקף!
התקשר עכשיו: 050-8758755

דוא"ל: kisedavid@gmail.com


תקלות השכרת אוהלים ותרופות להם

לפעמים צריכים השכרת אוהלים לאירועים ומסיבות, והרבה פעמים נתקלים בבעיות חמורות בצד הטכני של העניין, בגלל צוות לא מקצועי או ציוד לא איכותי, ולכן כדאי תמיד לעבוד עם חברה בעלת ביטוח ועם צוות מקצועי. שלשה דברים נפוצים מאוד שגורמים נזקים גדולים לאוהלים הם: התקנה גרועה, חבלי חשמל ורוחות חזקות. ואפשר למנוע את הנזקים הנגרמים מהפגעים הנ"ל על ידי דרישת תנאים מוקדמים מהחברה להשכרת אוהלים שאתם עובדים עמהם וכן פיקוח קל על המתקינים של האוהל שגם אדם לא מקצועי יכול לעשות.

התקנה גרועה: ספקי השכרת אוהלים מעסיקה מתקינים מקצועים לאוהלים, ובאמת שצריך להיות מקצועי מאוד שבאים להתקין אוהלים ובמיוחד שזה לצורך אירועים ומסיבות. ומקרה שהיה בדרום קרוליינה, במלון יוקרתי שעשו השכרת אוהלים וערכו ועיצבו אוהל אפריון גדול לחתונה של זוג צעיר שרצה להתחתן בצהריים, יום לפני ירד גשמים ולכן דאגו החברת השכרת אוהלים לתקוע היטב את היתדות של האוהל באדמה אבל כיוון שהאוהל כבר צבר כמויות מים במקומות מסוימים באוהל היתדות בזמן החתונה כבר יצאו ממקומם ויצטרכו כולם להיכנס ללובי של המלון, ומדובר כאן בחברת השכרת אוהלים מקצועית מאוד, לכן צריך לפקח ולהזהיר את המתקינים שלכם לעשות עבודה טובה, כלומר לזרז אותם.

חבלי חשמל: הרבה חברות של השכרת אוהלים משתמשות באוהלי בד וכיוצא בהם, אבל הרבה פעמים העמודים והחבלים של האוהל עם מברזל, ואם האוהל שלך קרוב לחוטי חשמל בקלות יכולים העמודים של האוהל ואף חלקי ברזל בבד להגיע לחוטי החשמל, וכמו שהיה לשני עובדים שנהרגו במקלאנביל בגלל עמוד של אוהל שנגע בחוטי החשמל.

רוחות חזקות: לפעמים רוחות חזקות יכולות לעקור את האוהל ממקומו ולפעמים יכול להפיל דברים הסמוכים לאוהל כגון עצים או לנטות את החוטי חשמל אל האוהל ולהרוס את האוהל או להוציא אותו משימושו, לכן צריך לשאול את החברת השכרת אוהלים לאיזה רוחות מיועד האוהל שהם משכירים לכם, ולבדוק בתחזיות מזג אוויר מהם הרוחות המיועדות באזורכם ובזמנכם.

לא כל האוהלים תקועים באדמה, חלקם בנויים במיוחד כדי להתמודד עם רוחות חזקות במיוחד וגם בהם צריך לבדוק עד כמה הם עמידים כלומר לאיזה רוחות, שלוקחים השכרת אוהלים, החברה מחויבת לתת לכם פרטים מדויקים כדי לכסות על עצמם מתביעות. אוהלי אוכף מצוינים להתמודד עם רוחות חזקות במיוחד שלרוב אין בישראל רוחות היכולות להזיק לו וכן חברות רבות של השכרת אוהלים משתמשות במערכת עיגון כזאת או אחרת וכן ישנם אוהלים נדירים להתמודד עם שלגים ועוד, והחשוב מכל שיהיה צוות התקנה מיומן.

תקלות נפוצות של השכרת אוהליםטיפים ועצות בהשכרת אוהל:
אוהל הוא חשיבות לאירוע
כיצד למכור ללקוח לפני שבכלל נכנס לאירוע שלך.
תקלות השכרת אוהלים ותרופות
כיצד להיזהר מתקלות נפוצות בהשכרת אוהלים .
10 יתרונות להשכרת אוהלים לאירועים
סיבות שלא חשבת עליהם להשכיר אוהל לאירוע שלך.
להתקיל משכיר אירועים
כיצד לעשות משא ומתן חכם ונכון.
 

טלפון: 050-875-875-5:  03-9098023 | E-mail:kisedavid@gmail.com
 
לייבסיטי - בניית אתרים