10 יתרונות להשכרת אוהלים לאירועיםמבצע אוהל לאבלים בלבד!
1500 ש"ח כולל מע"מ!

כסאות, שולחנות, תאורה, התקנה ופירוק כלול.
(לא כולל הובלה)
  עדיין בתוקף!
התקשר עכשיו: 050-8758755

דוא"ל: kisedavid@gmail.com


10 יתרונות להשכרת אוהלים לאירועים

  1. באמצעות השכרת אוהל לאירוע שלך אתה יכול להסיר דאגה מלבך לגבי מזג האוויר וגשמים כי אוהל יגן עליך ועל המשתתפים באירוע שלך מכל מזג אוויר לא נוח כי השכרת אוהלים זה פתרון מושלם למזג אוויר בעייתי.
  2. מקום סטנדרטי של אירועים בדר"כ זה מבנה בעיר או באזור תעשייה קודר אבל על ידי השכרת אוהלים לאירועים שלך תוכל להעביר אותם למקומות טובים יותר ומעניינים יותר כמו ביער או בפארק גדול שזה מקום מרענן יותר.
  3. עיצוב האירוע חייב להיות מתאים בדיוק לסוג האירוע שלך ולטעם העיצוב שהמשתתפים שלך מתחברים אליך ולא כל מבנה מתאים לכך, אוהלים אם תשכיר אחד לאירוע שלך תוכל לעצב אותו כרצונך באפשרותך לקחת אוהל בכל עיצוב פנימי שתרצה וחברות רבות כמו כסא דוד לדוגמה מאפשרות מלבד השכרת אוהלים לאירועים גם השכרת ציוד לאירועים כגון תאורה, שולחנות, ציוד וכו' בעיצוב שתבחר.
  4. השכרת אוהלים זה הדבר הגמיש ביותר לכל סוגי אירועים שיהיו, גם מבחינת מקום גם לעניין עיצוב וגם שלא צריך להתחשב במזג האוויר, הגמישות בידיים שלך לעשות עם האירוע שלך כמעט כל מה שתרצה עם גבולות של גמישות מסוימות.
  5. אדם יצירתי? השכרת אוהלים תאפשר ליצירתיות שלך לפרוץ החוצה וליצור במציאות כל רעיון יצירתי שעלה לך בראשך כי כאמור בסעיף לעיל האוהל גמיש מאוד מבחינת האפשרויות שאפשר ליישם באמצעותו כגון להשאיר חלק חלול באמצע האוהל שיהיה חשוף לכיפת השמיים לריקודים.
  6.  אם תקציבך מוגבל ומספר המשתתפים שלך גדול מאוד, השכרת אוהלים תיתן לך פתרון מושלם כי באוהל של 400 מ"ר אפשר להכניס יותר משתתפים בהרבה יותר מאולם או מבנה של 200 מ"ר שעלותו לתקציב שלך הוא לפחות פי ארבעה או חמישה.
  7. אם בכל מקרה האירוע שלך יהיה בטבע ואתה לא רוצה להיות חשוף חסר פרטיות, אתה אנוס על השכרת אוהלים לאירועים בטבע כדי שתהיה לך פרטיות כראוי וזה פשוט.
  8. היום טמפרטורה אינה דאגה בעניין השכרת אוהלים לאירועים כיוון שכל חברה להשכרת אוהלים מאובזרת היטב באמצעי חימום וקירור נאותים שמאפשרים פתרונות טמפרטורה מעולים, ולכן הטמפרטורה בשליטתך אפילו תחת הירח כביכול.
  9. אדם פדנטי רוצה שיתמקדו המשתתפים שלו בדברים מסוימים באירוע ולכן צריך אמצעי מיקוד כלשהו, במבנה לעומת השכרת אוהלים אי אפשר למקד את האורחים כיוון שהכל נמצא במקום אבל עם אוהלים אפשר למקד כל אוהל לדבר אחר, אוהל לריקודים, אוהל דוכני מזון, אוהל בתי כסא כו'.
  10. אם ברצונך לעשות מסיבה למשל בלי הגבלת זמן לא תוכל לעשות את זה במועדון לילי כיוון שמשכירי המועדון לא מוכנים לתת לך כל זמן שתרצה (מחמת אינטרס כלכלי ושכר עובדים) אבל השכרת אוהלים לאירועים מאפשרת לך לנהל את האירוע שלך לכמה זמן שתרצה! כי מתקיני האוהל באים רק מאוחר ביום למחרת.
10 יתרונות להשכרת אוהלים לאירועיםטיפים ועצות בהשכרת אוהל:
אוהל הוא חשיבות לאירוע
כיצד למכור ללקוח לפני שבכלל נכנס לאירוע שלך.
תקלות השכרת אוהלים ותרופות
כיצד להיזהר מתקלות נפוצות בהשכרת אוהלים .
10 יתרונות להשכרת אוהלים לאירועים
סיבות שלא חשבת עליהם להשכיר אוהל לאירוע שלך.
להתקיל משכיר אירועים
כיצד לעשות משא ומתן חכם ונכון.
 

טלפון: 050-875-875-5:  03-9098023 | E-mail:kisedavid@gmail.com
 
לייבסיטי - בניית אתרים